וואטספ לאתר
דני ספרים הוצאה לאור

אין מוצרים בעגלה

כבר רשומים? התחברו

משתמש חדש/אורח

דאגנו לכם ליצירת חשבון קלה ומהירה במיוחד. המשיכו למילוי פרטיכם ותוכלו ליהנות מהיתרונות של משתמש רשום כבר עכשיו.

להרשמה

תקנון

תנאי שימוש ורכישה באתר "סימן קריאה"

 

תנאי שימוש ורכישה אלה מגדירים את זכויותיך ואת חובותיך בעת הזמנת מוצרים באתר "סימן קריאה". אנא קרא אותם היטב, מפני שהם מהווים הסכם מחייב בינך לבין "דני ספרים הוצאה לאור (2002) בע"מ ח.פ. 513332361 ("סימן קריאה").   

התנאים מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והם מתייחסים לנשים ולגברים כאחד.

"סימן קריאה" תספק לך את המוצרים שהזמנת, בתנאי שהמוצר שהזמנת מצוי במלאי וכן בתנאי שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל, ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת  באתר.

אם המוצרים אזלו בשל נסיבות שהעסק לא ידע עליהן בעת ההזמנה, תבוטל המכירה ולצרכן תימסר הודעה. כמו כן במקרה שחברת כרטיסי האשראי לא אישרה את החיוב, לא נהיה חייבים לספק לך את המוצרים שהזמנת. במקרה כזה נשלח אליך הודעה מתאימה בדואר אלקטרוני, ונימנע מחיוב כרטיס האשראי שלך. אם חויבת בטעות, הנך מתבקש להודיע לנו ואנו נדאג לזכותך.

כדי להזמין מוצרים באמצעות השרת המאובטח של "סימן קריאה", עליך להזין בטפסים המיועדים לכך בתהליך ההזמנה את הפרטים הבאים: מספר זיהוי, שם פרטי ושם משפחה, מספר טלפון, כתובת למשלוח דואר ודואר אלקטרוני.

אם זו הפעם הראשונה שאתה מזמין מוצרים מ"סימן קריאה" או אם עדיין לא נרשמת למועדון הלקוחות שלנו, תתבקש לבחור סיסמה ושם משתמש אשר יוזנו באתר, וישמשו אותך בעתיד, בקנייה הבאה באתר. פרטים אלה יחסכו ממך את הצורך במילוי חוזר של פרטיך האישיים ורק יהיה עליך לוודא כי פרטיך, כפי שהם מופיעים באתר, עדיין מעודכנים. אם הפרטים אינם מעודכנים, הנך מתבקש לתקנם כדי שנוכל לספק את הזמנתך.

לאחר שביצעת את ההזמנה דרך השרת המאובטח של "סימן קריאה", יישלח אליך בדואר אלקטרוני אישור ראשוני על קליטת פרטי הזמנתך. לתשומת לבך: אישור זה אינו מחייב את "סימן קריאה" לספק את המוצרים שהזמנת, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.

 

פרטים אישיים

 

אנא הקפד למלא את פרטייך האישיים בצורה מדויקת ועדכנית. אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך.כמו כן, במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו עקב פרטים מוטעים שמסרת או מכיוון שהחבילה לא נדרשה, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.

הפרטים האישיים שנמסרו בעת ההזמנה, יישמרו במאגר המידע של "סימן קריאה". למרות שאינך חייב  על פי החוק למסור לנו פרטים אלה, לא נוכל לטפל בהזמנתך בלעדיהם. אתר "סימן קריאה" מתחייב שלא להעביר את פרטיך האישיים לגורמים אחרים אך הוא רשאי לשלוח אליך בהסכמתך האקטיבית דואר אלקטרוני שיכלול: מידע על שירותים, מבצעים, חידושים באתר וכיו"ב. בנוסף, "סימן קריאה" תהיה רשאית לשלוח  אליך מדי פעם פרסומות מגופים מסחריים נבחרים.

ייתכן ש"סימן קריאה" תשתמש בפרטים שתמסור לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לצד שלישי. במקרה זה, הנתונים לא יתייחסו אליך אישית ולא יזהו אותך.

בהירשמך לאתר (כולל התחברות דרך פייסבוק)  אתה מאשר לנו להשתמש במייל על מנת לשלוח לך מידע על מבצעים ופעילויות של האתר, בהתאם לחוק הספאם תוכל לבטל את הדיוור אליך בכל מייל שתקבל.

 

מועד אספקה

 

"סימן קריאה"  תספק את המוצרים שהזמנת בהתאם לסוג המשלוח שבחרת. זמן אספקת המוצרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון עד חמישי, ואינו כולל את הימים שישי, שבת, ערבי חג וחג.

"סימן קריאה" לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה  כגון: תקלות, עיכובים, שביתות, השבתות בשירותי הדואר, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים  שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

 

מחירים

 

המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ.

"סימן קריאה" תהיה רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה.

לתשומת לבך: אף על פי שאנו מקפידים לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות חריגה שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי. רק במקרים חריגים אלו הטעות לא תחייב  את האתר. במקרה זה נפנה אליך מיידית לאחר שביצעת את הזמנתך, נודיע לך מהו מחירו הנכון של המוצר ונאפשר לך לאשר כי אתה מבקש לרכוש אותו במחיר הנכון. אם לא תאשר זאת בתוך שלושה ימים - או אם תסרב לרכוש את המוצר במחירו הנכון - לא נהיה חייבים לספקו  לך.

 

תנאי תשלום 

 

"סימן קריאה"  תגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנת ודמי המשלוח (אם יהיו), באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת. כרטיס האשראי יחויב בתשלום אחד אלא אם כן צוין אחרת.

 

דמי טיפול ומשלוח

 

בהתאם למחיר ההזמנה וסוג המשלוח כמפורט בעמוד המשלוחים.

"סימן קריאה" רשאית לשנות את דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. התשלום התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה.

 

ביטול עסקה והחזרת מוצרים

 

החזרת מוצרים תעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר. כדי להחזיר את המוצרים עליך לשלוח אותם בצירוף החשבונית שקיבלת והודעה בכתב על החזרתם, בתוך 14 הימים הללו אל הכתובת: רח' כנפי נשרים 13, ירושלים. ולציין על המעטפה "החזרת ספרים לאתר סימן קריאה".

בעקבות ביטול עסקה עקב פגם, לא ייגבו דמי ביטול. השבת המוצר תעשה על חשבון החברה.   בעת ביטול שלא עקב פגם, ייגבו דמי ביטול בשיעור  5% או 100 ₪ הנמוך מבינהם (עפ"י הנחיות של חוק הגנת הצרכן)

שיבוש בהזמנה

 

כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, ההזמנה צריכה להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כולל כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. אם לא תקבל אישור על קליטת ההזמנה תוך ימים ספורים מביצועה, יש להניח כי חלה בה תקלה. במקרה כזה אנא פנה אלינו באמצעות הדואר האלקטרוני  simankria@dani-sfarim.co.il  או בטלפון 02-5667118. אנו נשתדל לברר את מקור התקלה ולסייע בביצוע ההזמנה.

 

אחריות

 

עליך לדעת כי תיתכנה תקלות בעת משלוח המוצרים וכי במקרים אלו ינקוט האתר בכל האמצעים בכדי לפתור בעיות אלו. "סימן קריאה" לא תישא באחריות בגין תקלות או שיבושים במשלוח אם מקור התקלה בטעות של הלקוח. האחריות תינתן רק במקרה שצוינו על גבי החבילה השם והכתובת כפי שהופיעו בהזמנתך.

"סימן קריאה" אינה נושאת באחריות לטיב המוצרים, מפני שהיא איננה מייצרת אותם. במקרה שרכשת מוצרים פגומים, זכותך היחידה היא להחליפם או לקבל את כספך בחזרה, כפי שפירטנו בתנאי שימוש אלה.

במקרה של איחורים תנקוט "סימן קריאה" בכל האמצעים בכדי לפתור את הסיבות לאיחור וכן תאפשר את ביטול עסקה והשבת מלוא התמורה ששילם הצרכן.

השירות באתר "סימן קריאה" ניתן לשימוש כמות שהוא. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי "סימן קריאה" בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך. "סימן קריאה"  אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו  או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי "סימן קריאה", נזקים, קלקולים, תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר - אצל "סימן קריאה" או מי מספקיה.

 

דין ושיפוט

 

הדין החל על הזמנתך והסכם זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית נתונה לבתי המשפט המוסמכים בכל אחת מערי המחוז-תל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע ונצרת.

 

הצהרת פרטיות

 

המחויבות שלנו להגנת הפרטיות.

הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו ואודות האפשרויות העומדות בפניך בעת השהות באתר וככל הנוגע להתנהלות שלנו לגבי איסוף מידע באתר.

 

המידע שאנו אוספים

 

בעמודים באתר שבהם ניתן להזמין מוצר או שירות, להזמין מידע וכו', נדרש מידע כמפורט: שם, ת.ז., כתובת, דוא"ל, טלפון, מספר כרטיס אשראי וכו'. לעיתים ניתן לרשום מידע הרלוונטי לאדם אחר, למשל, כשמזמינים מתנה לאדם אחר, רושמים לגביו שם, ת.ז., דוא"ל, כתובת, טלפון וכו'.

 

מה אנחנו עושים עם המידע

 

במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של מוצר, שירות או מידע, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב הצרכן, הוצאת קבלה וכו'). המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי). מידע הנמסר אודות אדם אחר לצורך משלוח מתנה משמש למטרה זו בלבד. במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמו כן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר. אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף אתה מוזמן ליידע אותנו בדבר רצונך זה ונפעל בהתאם. בכל מקרה לא נעשה שימוש בפרטים שלך לצורך זה אלא אם בקשת זאת מפורשות. כמובן שאיננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק, אלא לביצוע התשלום, ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת  לצורך זה.

 

המחוייבות שלנו לאבטחת מידע

 

אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. אנו שומרים על המידע מעודכן, ומוודאים שימוש נכון בנתונים. יישמנו הליכים פיזיים, טכנולוגיים ואלקטרוניים כדי לאבטח את המידע שאנו אוספים באתר.

 

יצירת קשר איתנו

 

ניתן ליצור קשר עמנו באמצעות "צור קשר" באתר וכן בטלפון:

 

אתר - 025667118

חנות גבעת שאול כנפי נשרים 13 - 025667117 שלוחה 1

חנות קניון רמות - 02-6252126

 

הוצאה לאור - 086670100  

 

הגנה מיוחדת על ילדים מתחת לגיל 13

 

איננו אוספים מידע לגבי מי שידוע לנו שהינו מתחת לגיל 13, כמו כן גם הרשמה דרך פייסבוק  נעשית מגילאי 13 ומעלה. איננו אחראים למשתמשים מתחת לגיל 13 שהצהירו בחשבון הפייסבוק שלהם שהם מעל גיל 13.

 

שאלות ובירורים

 

לבירורים ולשאלות ניתן לפנות באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת: simankria@dani-sfarim.co.il

 

קבלת דיוור

 

בהרשמתך לאתר/ בקניה הנך מסכים להצטרף לרשימת הדיוור שלנו. בכל עת הנך יכול להסיר את עצמך מרשימת התפוצה אמצעות לחיצה על קישור ההסרה.