התחבר
שכחת סיסמה?

אודותינו

אודותינו
 
אתר "דני ספרים"  מופעל ע"י הוצאת "דני ספרים" במטרה לחשוף לא רק את רבי המכר אלא את כל ספרי ההוצאה לכלל האוכלוסייה במחירים אטרקטיביים.
 
הוצאת "דני ספרים" הינה אחת מהוצאות הספרים הגדולות ביותר בתחום ספרי הילדים. בקטלוג הוצאת "דני ספרים ושרברק" כ- 2000 כותרים, כאשר כל שנה מצטרפים כ- 100 כותרים חדשים. לחברה ארבע חנויות ספרים ומחסן מרכזי המפעיל מערך הפצה הן של ספרי ההוצאה והן של הוצאות אחרות לחנויות ספרים, רשתות מזון, רשתות צעצועים ומוסדות בכל רחבי הארץ.

ההוצאה מוציאה ספרי מקור וספרים מתורגמים, וכן מתרגמת את ספריה לאנגלית.
תחומי ההתמחות של ההוצאה הם ספרי ילדים ונוער, ספרי ידע ומידע וגם ספרים ברוח היהדות מכל הסוגים.
עד היום קהל היעד המרכזי של "דני ספרים" היו חנויות, רשתות שיווק, בתי ספר, ספריות, ולקוחות פרטיים דרך חנויות "דני ספרים" בירושלים, נתניה ופתח תקווה.
מהיום, יוכלו גם לקוחות פרטיים להשיג את כל ספרינו באתר האינטרנט.
 
כמו כן, החברה מוכרת בחנויותיה את ספרי כל הוצאות הספרים. לקוחות ומוסדות שמעוניינים ברכישה מרוכזת של ספרי דני ספרים או ספרים אחרים יכולים לפנות אלינו בטלפון 08-6812225/2 שלוחה 2.
או למר דודו וינברגר- מנהל שיווק ספריות, עיריות, בתי ספר ופרוייקטים - 0502434335. דוא"ל:
dodow.book@gmail.com

יחסי ציבור-  נוי תקשורת - זוהר נוי : 
znoy@zahav.net.il
 
 
מדי שנה מקיימת הוצאת "דני ספרים" אירועי תרבות וספרות בהם היא מפגישה סופרים מובילים עם ספרנים וקנייני ספרים ומלווה את האירועים במבצעי מכירות.
כמו כן, מקיימת החברה תערוכות במפעלים, בהן היא מציעה ספרים, אנציקלופדיות ומילונים במחירים אטרקטיביים.
 
בכל שנה מוציאה הוצאת "דני ספרים" כמה מספרי הילדים הנמכרים ביותר בארץ באותה שנה.
בין רבי המכר שלנו ניתן למצוא את ספרי דבורה עומר (הנשיקה שהלכה לאיבוד, מגדל של קוביות, שרה גבורת ניל"י, צוללים קדימה, אני אתגבר ועוד רבים) ספרי יעל רוטנברג (עברינגליש, קל לצייר, קל לקפל, כיף לקרוא) ספרי לימוד ועבודה פופלאריים (היסטוריה, אזרחות, תנ"ך, שפה, לימוד קריאה וחוברות עבודה לחופש לכל הגילאים)  סדרות לילדים ולנוער (קופיקו, צ'יפופו, נועזים, הופכים דף ועוד) ספרי בישול (סדרת "שמח במטבח", עוגות וקאפקייס, מתכונים ב – 30 דקות) ספרי מידע והפעלה לילדים (סדרת "ספר הטריוויה הגדול", סדרת "מאה עובדות", סדרת "ראשית מידע" סדרת "שאלה לעניין", פלסטלינה בכיף) אסופות סיפורים לילדים (משלילה, אוצר סיפורים לפני השינה, סדרת "סיפורים קלאסיים לילדים") ספרי קריאה לילדים ולפעוטות (מפתחות הקסם של דידי, אני והסיר שלי, צצי, טיטולי, נולד לי אח, אני ואמא שלי ועוד) וספרי עיון יהדות (נשים בתנ"ך, נביאים בתנ"ך, למען אחי ורעי, סדרת "אוצר המשכן" ועוד).

בנוסף לסופרים הנזכרים למעלה, בהוצאת "דני ספרים" מפיצים ומוציאים את ספריהם של  נורית זרחי, עודד בורלא, משה גרנות, רינת פרימו, שלומית כהן אסיף, נורית יובל, ליאור אבורמן, חיים ולדר, מנוחה פוקס, שמואל ארגמן, נגה מרון, נאוה מקמיל עתיר, אלי רווה, אוריאל אופק, מיה קינן, אורית מרטין, אורית רז, נעמי גונן, דורית אורגד, דליה בראל, חנה בר, חגי ברקת, אירית וייסמן מינקוביץ, אברהם אוחיון, אדם אופק, מג קאבוט, אירית ר. קופר, אביגדור שחן, ברי פריגת, ארז משה דורון ועוד.
 
חברת "דני ספרים" שואפת לא רק להוציא לאור את רבי המכר של המחר ולהגדיל את מכירותיה, אלא בראש ובראשונה גם בעזרת אתר "דני ספרים " להכניס אהבת ספר אמיתית בלב כל ילד וילדה, איש ואישה, ולאפשר לכל אדם בישראל לחוות את חוויית הקריאה במחיר סביר.

 
כתובת בית ההוצאה : רחוב האשלגן 27 , אזור התעשייה , קרית גת.
טלפון: 08-6812225 / 08-6670100/1


חנויות ההוצאה:


ירושלים : חנות "דני ספרים"- כנפי נשרים 13, גבעת שאול, מול רמי לוי מהדרין.
שעות פעילות: ימים א'-ה': 9:00-20:00, יום ו': 9.00-13.00
טלפון: 02-5667117.
 
ירושלים : חנות "דני ספרים" – שד' גולדה מאיר 255 , קניון רמות.
שעות פעילות: ימים א'-ה': 9:30-22:00 , יום ו': 9:30-14:00, מוצ"ש: שעתיים אחרי צאת שבת עד 23:00.
טלפון: 02-6252126